O firmie

Teraźniejszość i nasza misja

kredkiNasza działalność w zakresie reklamy to wynik ciągłego i wieloletniego rozwoju oraz posiadanego doświadczenia w branży reklamy. Nie bez znaczenia pozostają również dla nas ciągle zmieniające się potrzeby naszych Klientów.

Zaczynaliśmy w 1996 roku od obsługi Klientów w zakresie reklamy prasowej. Pomimo, że do dziś reklama prasowa jest jedną z naszych dziedzin działalności to w dość szybkim czasie zaczeliśmy Klientom dostarczać również inne rozwiązania w zakresie promocji i reklamy skierowanej do szerokiego, jak i wąskiego grona odbiorców.

U nas każdy, kto potrzebuje dotrzeć ze swoją ofertą do swoich potencjalnych kontrahentów znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta obejmuje zarówno pojedyńcze egzemplarze nośników treści reklamowych, jak i masową produkcję materiałów reklamowych. Wymagający Klient znajdzie również w naszej ofercie szeroką ofertę upominków biznesowych, które są doskonałym gadżetem reklamowym jak i podziękowaniem za dotychczasową współpracę dla najlepszych kontrahentów.

Dzisiaj możemy się z dumą pochwalić, iż nasi kontrahenci otrzymywali nagrody m.in za najwyższą jakość druku w prestiżowych konkursach międzynarodowych. Do tego możemy dodać kontakty w branży, osobiste znajomości z nagradzanymi grafikami i plastykami, wielokrotne uczestnictwo w europejskich targach reklamy i uzyskamy bazę do jak najlepszej obsługi naszych Klientów.

Odwiedź nas również na naszej stronie na facebook’u www.facebook.com/tssoft. Prezentujemy tam więcej nowości i ważnych wydarzeń związanych z naszą firmą.

 

Zapraszamy do współpracy!