Praca

Współpraca z dostawcami

Jako Agencja reklamowa ciągle poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianej reklamy, promocji, druku i poligrafii, a także działań marketingowych.
Jeśli masz dla nas ciekawą ofertę, produkujesz coś co może nas zainteresować napisz do nas.

 

Praca

 

  • W chwili obecnej poszukujemy do stałej współpracy grafika komputerowego, któremu nie obca jest dziedzina przygotowania materiałów i składu do druku cyfrowego oraz offsetowego. Mile widziana jest również znajomość komputerowego montowania spotów reklamowych na telebimy LED. 

     

  • Na dzień dzisiejszy nawiążemy również współpracę z osobami roznoszącymi i rozdającymi ulotki. 

     

  • Poszukujemy również osobę (emeryta lub rencistę) do pracy dorywczej z samochodem obytego w wyklejaniu plakatów i bilbordów.

 


 

Poza wyżej wymienionymi specjalistami nie posiadamy obecnie ofert pracy etatowej. Jednakże poszukujemy osób, które poprzez swoje kontakty i znajomości mogą pomóc nam w lepszym i szybszym dotarciu do nowych Klientów. Dlatego możliwość stalej współpracy ciągle u nas istnieje. Więc jeśli jesteś taką osobą to napisz do nas lub zadzwoń na tel. kom. 790-499-770.

 

 

Miejsca na banery i tablice

Obecnie poszukujemy miejsc na rozmieszczenie banerów reklamowych przy głównych drogach regionu jak i chętnie uczęszczanych ulicach. Interesują nas zarówno ściany budynków jak i miejsca na ogrodzeniach. Masz takie miejsce to prosimy koniecznie skontaktuj się z nami.

 

 

Zapraszamy do współpracy!